Pražské stromy v novém kabátku

V září 2016 jsme spustili novou podobu webových stránek Pražských stromů.

logo

Klient přišel s požadavkem redesignu stávajících stránek, které byly již zastaralé. Také z důvodu stále se zvyšující návštěvnosti bylo potřeba stránky zpřehlednit.

Podívat se na původní verzi stránek můžete ostatně sami: http://www.old.prazskestromy.cz/.  Hlavním a zásadním úkolem bylo zjednodušení obsahu a celková úprava struktury. Myslím, že s tímto úkolem jsme se popasovali dobře.

Téma Památné a Významné stromy

Ráda spolupracuji na webových stránkách jejichž téma mi je blízké. A jako milovník přírody, výletů a pěších túr jsem si tuto spolupráci doslova užívala.

O autorovi stránek

Autorem webových stránek je Aleš Rudl, jež tento projekt započal jako součást své bakalářské práce. Projekt se začal těšit oblibě veřejnosti a v současné době autor pořádá tematická povídání a nebo procházky. Napsal také několik publikací mezi kterými je i kniha “Pozoruhodné stromy Prahy”, kterou si na webových stránkách www.prazskestromy.cz můžete objednat.

A co o spolupráci říká autor webu?

Veronika připravila novou grafickou podobu webu Pražské stromy. Velice si mi líbil přístup a schopnost vcítit se do dané problematiky, tak aby výsledek byl co nejlepší. Bylo několik návrhů, ale konzultacemi se podoba webu doladila do nečekaně přívětivé podoby. Čtenářům se web nyní líbí mnohem více než před tím a stránky stále získávají na oblibě. Je to právě individuální přístup a zájem, který pozvedl internetovou prezentaci pozoruhodných stromů hlavního města. Děkuji.

— Aleš Rudl (www.prazskestromy.cz)

prazskestromy_ales
Zaškolení do správy redakčního systému