tisk online
Tisk

Typy tisku-průvodce

Online tisk v současné době poskytuje mnoho možností a technologií, díky nimž bude každá naše myšlenka plně implementována. Než se rozhodneme objednat materiály vybrané tiskárny online, stojí za to seznámit se se základními charakteristikami a účelem každé z metod. Tato znalost nám umožní ještě lépe objasnit detaily našeho projektu a učinit informované a správné rozhodnutí.

Ofsetový tisk

Jedna z nejpopulárnějších tiskových metod. Používá se jak v stacionárním tisku, tak v online tisku. Tato metoda zahrnuje přenášení barvy z matrice na substrát otiskem z válce pokrytého vrstvou pryže. Dnešní technologie vytváří matice automaticky a celý proces je velmi rychlý. Nevýhodou je však skutečnost, že při menším nákladu je tato technika spojena s vyššími náklady než digitální tisk. Tato metoda je ideální při vytváření vizitek, letáků nebo kalendářů.

tisk online

Digitální ofsetový tisk

Jedná se o tisk nejvyšší kvality. Pomocí profesionálních digitálních strojů můžete dosáhnout kvality ofsetového tisku. Poskytuje fotografickou kvalitu a kompletní přizpůsobení. Tento typ tisku je ideální pro komerční projekty, jako jsou: plakáty, složky, knihy. Nejoceňovanější v realizaci propagačních materiálů.

Solventní tisk

Nástupce sítotisku. V současné době se kvůli nízkým nákladům na realizaci používá hlavně pro velkoformátový tisk. Tento typ tisku je odolný proti povětrnostním vlivům, takže je ideální pro realizaci, například: bannery a billboardy.

UV tisk

Jedná se o inovativní technologii digitálního tisku. Samotný proces tisku je podobný inkoustovému tisku. Rozdíl spočívá v použití různých typů inkoustu a ozařování tisku ultrafialovým světlem. UV tisk je charakterizován velmi přesným zobrazením designu. Barvy jsou velmi výrazné a neblednou. Tento tisk se používá především v reklamním průmyslu.

Jak vidíte, možnosti tisku JustPrint online jsou obrovské. Stačí si vybrat vhodnou metodu tisku pro náš design a očekávaný efekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *