kalendář tisk
Kalendáře,  Tisk

Nástěnný kalendář – perfektní gadget do firmy i domácnosti

Nástěnné kalendáře jsou jedním z mála výrobků, které se dokonale hodí do kanceláře i domácnosti. Každá společnost, bez ohledu na velikost, by se měla postarat o tento druh propagace.

Pro společnosti je to perfektní reklama, protože dosahuje tam, kde jiné reklamní materiály nemají šanci se dostat, a soukromým osobám pomáhá v organizaci a plánování.

Tisk kalendářů poskytuje velký prostor při navrhování. Mohou být vyrobeny v různých formách, s různou grafikou a fotografiemi. Kalendáře mohou obsahovat pouze jednu fotografii s logem společnosti, ale mohou také pro každý měsíc mít jinou grafiku. To nám například umožňuje inzerovat různé výrobky.

Tisk online kalendářů umožňuje si vybrat:

  • Jednodílné kalendáře – nejjednodušší, dávají prostor pro velkou grafiku
  • Trojdílné kalendáře – jedny z nejoblíbenějších. Jsou velmi populární mezi uživateli kvůli možnosti plánovat úkoly. Navíc umožňují navrhnout větší grafiku, která bude připomínat naši společnost po celý rok
  • Kalendáře se spirálou – umožňují vytvářet kreativní grafiku pro každý měsíc zvlášť
  • Kalendáře s lištou – vypadají velmi zajímavě, jsou přehledné a mají velký prostor pro náš návrh grafiky
  • Plánovače – hodí se do jakékoli společnosti, ale i doma pro plánování aktivit po celý rok

Jak navrhnout trojdílný kalendář:

  • Horní část kalendáře – je nejlépe viditelná a právě zde můžeme navrhnout nejdůležitější grafiku. Musíme se rozhodnout, jaké informace na ní budou – logo společnosti, kontaktní údaje, fotografie nebo několik fotografií uspořádaných do zajímavého celku. Vzhledem k tomu, že grafika bude viditelná po celý rok, musí být velmi dobře promyšlená a navržená.
  •  Prostřední část – na ní jsou zavěšeny listy kalendáře. To je další pole pro naši fantazii. Můžeme použít grafiku, fotografie, mozaiky a další
  •  Kalendárium – musíme se rozhodnout, jaké informace na nich mají být. Zda umístíme informace o svátcích, v jakých barvách by měly být nápisy, čísla a svátky označeny.

Při plánování musíme mít na paměti, že fotografie a grafika by měly být kvalitní. Aby všechny důležité prvky byly dobře viditelné.

Tisk kalendářů online poskytuje mnoho možností, ale příprava dobrého firemního kalendáře vyžaduje mnoho rozhodnutí. Návrh je třeba dobře promyslet. Je třeba si uvědomit, že pokud to uděláme dobře, kalendář bude dokonale inzerovat naší společnost po celý rok.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *