kalendáře
Kalendáře

Funkční kalendáře pro firmy

V každé společnosti a v každém domě, ať už na zdi nebo na stole, musí být kalendář. Bez něj bude obtížné plánovat své povinnosti, návštěvy a další události.

Univerzální kalendáře

V současné době, výběr kalendáře není tak snadný, protože v nabídce všech tiskáren lze nalézt velmi mnoho jejich modelů. Budou to například nástěnné plakátové kalendáře, které jsou barevné na jedné straně. Mají velký formát, zajímavou grafiku a jsou velmi často listovány, aby byly odolnější a sloužily celoročně. Nejčastěji jsou vytištěny na křídových papírech s vyšší hmotností, což jim dává vysokou kvalitu a umožňuje velmi dobrou reprodukci barev. Podobně jsou vyhotoveny fotokalendáře, nicméně nejčastěji jsou mnohamřížkové – jeden měsíc je na jedné desce a všechny jsou umístěny na praktické spirále (s háčkem pro zavěšení na zeď).

Trojdílné a jednodílné kalendáře

Jsou podobné v provedení, liší se jen četnými bloky s měsíci (respektive třemi nebo jedním). Tyto kalendáře jsou velmi populární v mnoha společnostech a institucích. Přitahují pozornost barevnou hlavičkou a firemně potištěnou základnou. Tisk se obvykle provádí na kartě, která je pak pokryta disperzním lakem. Na takový stabilní podklad je nalepen jeden nebo tři dvanáctistránkové kalendáře a nasazuje se průhledná páska s červeným oknem (což by mělo značit aktuální den).

 

Trojnásobný kalendář má tři samostatné časové osy(pro předchozí, aktuální a příští měsíc). Obvykle se tisknou na offsetový papír a připevňují se k batohům speciální lepicí páskou nebo spirálou (v závislosti na výběru typu kalendáře). Pokud jde o barevné schéma, hlava může být vícebarevná a standardní kalendář – v červené a černé barvě. Průměrný kalendář vypočítaný pro aktuální měsíc je obvykle na jiném pozadí než ostatní dva. Tyto kalendáře obsahují také čísla týdnů nebo informace o jménech, což dále zvyšuje jejich užitečnost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *