vizitka
Vizitka

Vizitky pro psychologa

Služby psychologa dnes využívá velmi mnoho lidí. Pokud potřebujeme jeho podporu, vždy hledáme osobu, která se pro nás stane útočištěm míru, ale také důvěryhodnou osobu. Nicméně, než se setkáme s touto osobou, její obraz v naší hlavě tvoří představy založené na informacích, které již máme. A jedním ze zdrojů těchto informací je vizitka.

Co hledají pacienti?

Především klid. Hledají člověka, před kterým by se mohli bez obav otevřít. Chtějí mít pocit, že chaos, který vládne v jejich hlavách, je zvládnutelný. Psycholog tedy musí být člověk plný tepla, porozumění a klidu. Je velmi důležité, aby setkání přineslo očekávaný výsledek.

Očekávání pacienta a návrh vizitky pro psychologa

To vše, co potenciální pacient hledá v osobě psychologa, musí být zahrnuto do návrhu jeho vizitky. A vůbec nejde o to, aby se psalo co nejvíce, ale o to, aby všechny tyto informace mohly být přečteny mezi řádky. To je důvod, proč je tak důležité věnovat návrhu velkou pozornost a realizovat ho v souladu s principy vytváření přesvědčivé, ale elegantní a nápadité grafiky. Grafika, která bude harmonická, bude spojena s tím, co potenciální pacient hledá.

Symboly a barvy

Psycholog je vzhledem ke specifičnosti své profese člověk, kterého každý z nás ztotožňuje se specifickými vlastnostmi. Vizitka je tedy obraz, ve kterém nesmí chybět symbolika, která vyvolává právě tyto vlastnosti. Světlé, tlumené barvy, drobné předměty, které jsou synonymem klidu a pohody, stejně jako základní informace, umožňující nerušený estetiku designu předat pacientovi to, co je důležité – zde je návod, jak vypadá dobrá vizitka pro psychologa.

 

Pokud chcete, aby vaše osoba získala důvěru u potenciálních pacientů, obraťte se na reklamní psychologii. Vedeni určitými zásadami, jako jsou ty, jak specifické barvy ovlivňují naši psychiku, můžete mít vizitku, která vám účinně přitáhne pacienty.

Nierozpoznany wyraz
×
wizytka
wizytką

dodaj do słownika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *